اجرای عرشه فولادی با نصب رایگان

معرفی سقف عرشه فولادی

سقف عرشه فولادی یکی از مقرون به صرفه ترین  روش هاي کاربردی در ساختمان سازی سيستم سقف عرشه فولادي مي باشد.این نوع سقف سالیان متمادی است که در کشورهای پیشرفته اجرا می گردد و با وجود اینکه زمان زیادی از ورود تکنولوژی تولید و اجرای  آن به کشور ما نمی گذرد ، کاربرد آن پیشرفت چشمگیر و روز افزونی داشته است . سقف های عرشه فولادی یکی از ایمن ترین و مقرون به صرفه ترین سقف های اجرایی متداول است که به شیوه کاملا مهندسی در کشور اجرا می گردد.

عرشه فولادی

مزایای سقف عرشه فولادی:

ورقهای گالوانیزه مورد استفاده در سقفهای عرشه فولادی که بصورت فرم شده بکار گرفته می شوند علاوه بر رفع نیاز به استفاده از فولادهای کششی در سقف، سبب حذف قالب بندی در اجرای سقف می شود . بنابراین عملکرد سقف در برابر نیروهای ثقلی و جانبی بسیار مطلوب بوده  و نیز کاملاً سازگار با انواع سازه های مختلف اعم از اسکلت فلزی و بتنی با هر نوع معماری می باشد؛ از خصوصیات دیگر سقف های عرشه فولادی میتوان به انعطاف پذیری این سیستم با دیگر مراحل اجرایی ساختمان، سرعت اجرا،سبک سازی سازه، بازگشت سریع سرمایه،افزایش فضای مفید معماری و … اشاره کرد.

نصب رایگان عرشه فولادی

معرفی شرکت ابتکاربنا :

این مجموعه افتخار آن را دارد که در سال 1390 برای اولین بار فرمینگ ورق عرشه فولادی را با گام 65 در شمالغرب آغاز نموده و هم اکنون با نام تجاری ابتکاربنا و با در اختیار داشتن انواع دستگاه های استاد ولدینگ  از جمله کوکوی آلمان ،رسب ، سویرو … توانسته است بالغ بر 200000 متر مربع اجرا را در سوابق اجرایی خود کسب نماید.

شایان ذکر است که این شرکت به عنوان تنها دارنده دستگاه کوکو آلمان ( قویترین دستگاه استادولدینگ جهان ) در شمال غرب کشور می باشد.

کوکو آلمان

این شرکت تنها مجموعه ای است که برش های ورق عرشه فولادی (جای ستون ، فلنجه، بادبند ،ورقهای اس پی لیز و پیچ و مهره ها ) را با روش های مهندسی با اکیپ مجرب در کارگاه تولید انجام داده (البته برای پروژه های بزرگ و تیپ) و بدون نیاز به سنگ فرز و سایر ابزارهای برش ورق ها را در طبقات نصب می  نماید.

شرکت ابتکار بنای غرب اینک در زمینه سازه های فلزی و عرشه فولادی در شمال غرب کشور و به همراه نمایندگان و اکیپ های اجرایی مجرب خود در استانهای آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل بر آن است تا با سرمشق قرار دادن کلمه کیفیت در سیستم کاری خود بیش از پیش رضایت مشتریان را به خود جلب نماید.

 

و اینک …

در سال 97 و در راستای پیگیری منویات رهبری در راستای شکوفایی امور اقتصادی این شرکت در نظر دارد با به کارگیری تجربیات چند ساله در زمینه اجرای عرشه فولادی جشنواره عید تا عید 97 (عید سعید فطر تا عید غدیر خم) ،  اجرای عرشه فولادی را با نصب رایگان  برگزار نماید.